Anpol

To więcej niż projekt, to więcej niż kreatywna wizja. To Anpol

ul. Szucha 16 lok. 25, 00-582 Warszawa

Top

O FIRMIE

Jesteśmy firmą, której szukasz

Działalność rozpoczeliśmy w 1995 roku. Przez ponad 25 lat zgromadziliśmy niezbędne doświadczenie oraz zbudowaliśmy wykwalifikowany Zespół a rekomendacje setek zleceniodawców są solidnym filarem naszej fachowości. Dzisiaj nasza ekspercka wiedza i doświadczenie wykorzystujemy w realizacji wielozadaniowych inwestycji zarówno na polu komercyjnym jak i indywidualnym.

Doświadczenie

Doświadczenie

W sumie blisko 400 realizacji komercyjnych oraz indywidualnych także zakresie remontów domów i mieszkań.

Współpraca

Współpraca

Wielokrotnie pracujemy jako generalny wykonawca, często także realizujemy prace podwykonawcze.

Zgrany zespół

Zgrany zespół

Tworzymy zgrany zespół wykwalifikowanych ludzi, stale się rozwijamy aktywnie uczestnicząc w szkoleniach sprzętowych i materiałowych. Doradzamy w zakresie naszej eksperckiej wiedzy na każdym etapie realizacji.

Kompleksowość

Kompleksowość

W ramach świadczonych usług budowlanych i remontowych zapewniamy nadzór kierowniczy, fachowy sprzęt oraz pełne zaopatrzenie inwestycji w materiały budowlane i wykończeniowe.

FUNDAMENT OPARTY O DOŚWIADCZENIE

Rekomendacje naszych zleceniodawców są solidnym filarem naszej fachowości. Wiele inwestycji, obiektów komercyjnych i indywidualnych zostało docenionych za terminowość i kreatywność. Nasze atuty sprawiają, że od wielu w pełni angażu współpracujemy ze stałymi Inwestorami w zakresie prac komercyjnych.