Usługi remontowe

Profesjonalne usługi remontowe firmy Anpol w Warszawie gwarantują satysfakcjonujący efekt przez wiele lat. Przyjmujemy zlecenia na montaż deski tarasowej z drewna egzotycznego, montaż luster w trudno dostępnych miejscach czy montaż parkietów drewnianych. Wymieniamy okna, kładziemy nowe gładzie, wyburzamy i instalujemy ściany działowe, wykładamy glazurę i terakotę. Wylewamy posadzki, wykańczamy je panelami bądź deską parkietową. Montujemy sufity podwieszane z oświetleniem. Nasi pracownicy posiadają certyfikaty z różnorodnych technik malarskich, dzięki którym uzyskujemy nieskazitelną jakoś koloru i gładkość powierzchni.

 

Usługi remontowe Anpol świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Do każdego zadania podchodzimy kreatywnie, realizując zamierzenia Klienta w każdym detalu. Oferujemy też fachowe doradztwo dla osób, które wciąż poszukują rozwiązania idealnego na miarę swoich potrzeb.

 

 

Nasza oferta:

  • Malowanie
   Do perfekcji dopracowaliśmy rożne techniki malarskie. Nasi pracownicy przeszli szereg szkoleń zakończonych certyfikatami ATM, DE, Akademia Technik Malarskich marki SIGMA, Dekoral Professional.

 

  • Malowanie agregatami malarskimi
   Malujemy profesjonalnymi agregatami malarskimi firmy GRACO ULTRA MAX PLATINIUM. Posiadamy doświadczenie w malowaniu agregatami hydrodynamicznymi dużych i małych powierzchni, wiąże się to z precyzyjnym wykończeniem i zmniejszeniem strat podczas natrysku ścian i sufitów.

 

  • Usługi szklarskie
   Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów montujemy tafle luster 3000x2000 w trudno dostępnych miejscach.

 

  • Parkiety
   Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie montażu deski podłogowej, paneli, parkietu z drewna krajowego i egzotycznego, montaż desek na legarach i płycie OSB. Przygotowujemy podkłady z masy samopoziomującej.

 

  • Tarasy z drewna egzotycznego
   Z przyjemnością w sezonie letnim wykonujemy tarasy z drewna egzotycznego.
Copyrights © 2014 Anpol Andrzej GrabowskiPolityka Cookies
ul. Szucha 16 lok. 25, 00-582 Warszawa, Telefon: 602 607 049