Remonty Warszawa

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na usługi budowlane i remontowe świadczone na terenie Warszawy i w okolicach. Oczywiście jesteśmy otwarci także na realizację zleceń również w innych obszarach Polski. Jako znana i doświadczona firma budowlana z Warszawy wszelkie prace wykonujemy pod nadzorem wykwalifikowanych osób z uprawnieniami budowlanymi i branżowymi. Oferta naszego przedsiębiorstwa to gwarancja dotrzymania terminów oraz realizacji każdego zlecenia na najwyższym poziomie.

 

Przeprowadzane przez nas remonty i usługi budowlane są widoczne szczególnie na terenie stolicy. Efektem wieloletniej działalności w branży oraz bogatego doświadczenia są solidne, odświeżone i estetyczne budynki mieszkalne oraz komercyjne. Współpraca z firmą ANPOL to inwestycja w obiekty i wnętrza ze swoich marzeń!

Wykonywane przez nas prace obejmują:

Usługi budowlane

Firma Anpol jest doświadczonym podwykonawcą wielu inwestycji. Świadczymy kompleksowe usługi budowlane, wśród nich przygotowanie terenu pod inwestycję, dostarczanie materiałów budowlanych, wszelkiego typu prace konstrukcyjne i monterskie, fachowe doradztwo oraz profesjonalny nadzór. Zaufało nam już wielu zadowolonych Klientów.

 

Usługi remontowe

Wieloletnie doświadczenie i doskonałe kwalifikacje naszych pracowników sprawiają, że usługi remontowe Anpol cieszą się popularnością zarówno wśród Klientów indywidualnych, jak i reprezentujących firmy bądź instytucje. Wykonujemy remonty i adaptacje w budynkach mieszkalnych, biurach, lokalach gastronomicznych, obiektach handlowych, sportowych itp.

 

 

Pozostałe:

  • Nadzór, uprawnienia budowlane, ubezpieczenie
   Posiadamy niezbędne uprawnienia kierownicze do wykonywania wyżej wymienionych zadań oraz ubezpieczenie firmy, co gwarantuje fachowe i solidne wywiązywanie się ze zleconych zadań.

 

  • Architektura i projekty wnętrz
   Współpracujemy z najlepszymi projektantami wnętrz oraz ze specjalistami branżowymi. Przygotowujemy dokumentację projektową, która zawiera uzgodnienia rzeczoznawców konieczne do zatwierdzenia i odbiorów przez stację sanitarno-epidemiologiczną, administratorów obiektów i innych urzędów.

 

  • Obsługa transportowa
   Posiadamy samochody o przestrzeni załadunkowej od 5 m3 do 14 m3, co pozwala nam na szybkie i bezproblemowe zakupy oraz dostarczanie materiałów budowlanych na inwestycję. Oferujemy również pomoc przy przeprowadzkach i innych czynnościach wymagających profesjonalnych usług transportowych.

 

  • Sprzedaż materiałów
   Od wielu lat współpracujemy z hurtowniami budowlanymi, hydraulicznymi, elektrycznymi, posiadamy wypracowane duże rabaty, którymi chcemy podzielić się z naszymi Klientami.

 

  • Fachowe doradztwo
   Naszym Klientom zapewniamy fachowe doradztwo w każdej dziedzinie budownictwa. Efekty naszej pracy można zobaczyć w wielu obiektach publicznych, mieszkaniach, domach na terenie Warszawy i innych miast z Polski. Zawsze chętnie doradzimy i odpowiemy wyczerpująco na każde pytanie.
Copyrights © 2014 Anpol Andrzej GrabowskiPolityka Cookies
ul. Szucha 16 lok. 25, 00-582 Warszawa, Telefon: 602 607 049